09 kwietnia, 2021

Rzeszowskie stowarzyszenie INPRO zaprasza do nowego projektu! Będzie można poćwiczyć język angielski

Rzeszowskie Stowarzyszenie INPRO rozpoczęło nabór do nowego projektu, który zapewni młodzieży bezpłatne warsztaty w języku angielskim. 

? ?Uczysz się w szkole średniej? Chcesz się rozwijać i poznawać nowych ludzi? Lubisz rozmawiać po angielsku, odkrywać nowe kultury i działać społecznie? To świetnie, bo INPRO będzie realizowało nowy projekt ? Youth Clubs? ? czytamy w informacji Stowarzyszenia Projektów Międzynarodowych INPRO. 

Warsztaty potrwają 8 tygodni i będą prowadzone przez międzynarodowych wolontariuszy. Podczas spotkań uczestnicy nauczą się swobodniej rozmawiać w języku angielskim, dowiedzą się jak funkcjonują programy oraz projekty europejskie dla młodzieży, wezmą udział w zajęciach rozwijających komunikację, pracę w grupie i autoprezentację. Poznają także elementy zarządzania, podstawy tworzenia projektów młodzieżowych, czy planowania działań społecznych ? a wszystko to poprzez zabawę!

Od osób zainteresowanych udziałem w projekcie organizatorzy oczekują znajomości języka angielskiego w stopniu komunikacyjnym, motywacji, dużej dawki pozytywnego nastawienia oraz dostępności przez cały okres trwania programu. 

Zajęcia są bezpłatne i będą odbywać się dwa razy w tygodniu w sali warsztatowej w siedzibie INPRO. Ze względu na restrykcje epidemiologiczne, jedna grupa liczyć będzie maksymalnie 5 osób. 

Warsztaty rozpoczną się 19 kwietnia i potrwają do 4 czerwca. Zapisy przyjmowane są mailowo na yaryna@goinpro.org, jak również przez oficjalnego Facebooka i Instagrama Stowarzyszenia INPRO.

popularne

Ostatnie ARTYKUŁY

Tajemnicze Roztocze

Tajemnicze Roztocze

Odkryj Roztocze. Krainę, która zauroczy Cię wolno płynącym czasem, ciszą i spokojem. Dzika przyroda, unikatowe drewniane cerkwie i lasy pozwolą Ci odpocząć od miejskiego zgiełku. Obserwuj profil...

czytaj dalej
Poznaj i pokochaj Podkarpacie

Poznaj i pokochaj Podkarpacie

Beskid Niski – wciąż nie do końca odkryty, to teren w którym dzika przyroda zachwyca i inspiruje. To w tej części naszego regionu tworzyła się historia przemysłu naftowego.  Występują tu...

czytaj dalej
Obserwuj nas

Udostępnij!

Podziel się tym wpisem ze znajomymi!