12 maja, 2021

Ruszyły zapisy na Poland Business Run 2021. Dla kogo uczestnicy pobiegną tym razem?

Od 11 maja można zapisywać drużyny do udziału w dziesiątej biznesowej sztafecie charytatywnej Poland Business Run, która wspiera osoby z niepełnosprawnościami narządów ruchu.

Tegoroczny bieg z uwagi na pandemię odbędzie się w formule wirtualnej – wytyczone trasy i imprezy w największych Polskich miastach zastąpią indywidualne 4-kilometrowe ścieżki i realizowany z Krakowa streaming live, podczas którego organizatorzy będą relacjonować wyniki. 

„Po cichu, na dziesiąte urodziny marzy nam się stu beneficjentów tej edycji. Warto przy tej okazji wspomnieć, że wciąż mogą się do nas zgłaszać osoby szukające dofinansowania na sprzęt, rehabilitację lub inną pomoc” – informuje Agnieszka Pleti, prezes Fundacji Poland Business Run.

Liczba osób, które potrzebują pomocy PBR 2021 wciąż rośnie. Wśród nich są również mieszkańcy Rzeszowa: Jarosław Żarów oraz Jan Mroczka. 

Jak zapisać się na bieg? To bardzo proste. Aby wziąć udział w sztafecie wystarczy zalogować się na stronie www.polandbusinessrun.pl, uzupełnić dane do faktury oraz zgłosić drużynę, podając dane przynajmniej jednego biegacza. Informacje o pozostałych zawodnikach uzupełnić należy w ciągu 14 dni. Rejestracja potrwa do 31 maja. 

popularne

Ostatnie ARTYKUŁY

Noc Muzeów 2022 w Rzeszowie [PROGRAM]

Noc Muzeów 2022 w Rzeszowie [PROGRAM]

Po niemal dwóch latach przerwy do miasta powraca Noc Muzeów. I to nie byle jak, bo w starej, dobrej formie – bez maseczek i pandemiczny obostrzeń. W wydarzeniu weźmie udział aż 14 placówek. Czego...

czytaj dalej
Obserwuj nas

Udostępnij!

Podziel się tym wpisem ze znajomymi!