23 lipca, 2021

Before przed festiwalem TONY – autobus cabrio z DJ-em oraz silent disco!

W sobotę, 24 lipca, na ulicach Rzeszowa pojawi się nietypowy autobus. To jedna z atrakcji promująca zbliżający się wielkimi krokami festiwal TONY – dwudniowe święto muzyki, którego organizatorami są Miasto Rzeszów oraz Estrada Rzeszowska. 

Jak zwykle, na scenie Festiwalu TONY staną artyści, którzy poruszają się poza utartymi ścieżkami muzycznymi, a w swojej twórczości eksperymentuj z różnymi gatunkami. W tym roku będą to: Pejzaż, The Very Polish Cut Outs,duet RYSY, Mery Spolsky, PRO8L3M, Kasia Lins, duet JANKA, Undefy, Kaśka Sochacka i Król. 

Wcześniej jednak, bo 24 lipca, na mieszkańców Rzeszowa czeka wyjątkowa atrakcja – bezpłatna przejażdżka autobusem typu cabriolet z DJ-em na pokładzie! TONbus wystartuje o 17:00 przy budynku BWA. Do godziny 21:00 wykona kilka przejazdów. Jeden będzie trwał około 35-40 minut. 

Trasa autobusu wyglądać będzie następująco: BWA, Jana III Sobieskiego, Targowa, Wojciecha Bartosza, Głowackiego, Dworzec PKP, Piłsudzkiego, Cieplińskiego, Lisa-Kuli, plac Śreniawitów, Hetmańska, Powstańców Warszawy, Rejtana, Piłsudzkiego, Grunwaldzka, Jana III Sobieskiego, BWA.

Wybór trasy nie jest przypadkowy – przejażdżka będzie niecodzienną rozrywką z walorem edukacyjnym. Uczestnicy będą mogli zobaczyć, jak Rzeszów prezentował się w latach 90. i na otrzymanych zdjęciach porównać widok poszczególnych miejsc w mieście przed laty ze stanem obecnym.

Jazda TONobusem będzie bezpłatna. Chętni powinni pojawić się w rejonie BWA (ul. Bożnicza) i zapoznać się z regulaminem, wypełnić stosowne oświadczenie zdrowotne i oczekiwać na wejście na pokład. Jednorazowo autobus zabierze w podróż 40 osób – poinformowała Estrada Rzeszowska. 

TONowi imprezowicze i inni chętni na dobrą zabawę 24 lipca będą mogli skorzystać z jeszcze jednej, bezpłatnej atrakcji. Przy Grand Hotelu otwarty zostanie Skver 2.0., gdzie o godzinie 20:00 rozpocznie się silent disco.

Zdjęcie: instagram @festiwaltony

popularne

Ostatnie ARTYKUŁY

Pierwszy ekologiczny mural w Rzeszowie

Pierwszy ekologiczny mural w Rzeszowie

Eko mural wykonany z farb pochłaniających zanieczyszczenia ozdobił ścianę Szkoły Podstawowej nr 11. To pierwsza taka praca w Rzeszowie. Mural zaprojektowała Aleksandra Dankiewicz, uczennica ósmej...

czytaj dalej
Obserwuj nas

Udostępnij!

Podziel się tym wpisem ze znajomymi!