27 sierpnia, 2021

LAS – NASZ DUCH, czyli rowerowa sobota dla aktywnych

Podkarpacka Regionalna Organizacja Turystyczna oraz Starostwo Powiatowe w Stalowej Woli zapraszają do wzięcia udziału w rajdzie rowerowym LAS – NASZ DUCH. Na uczestników czeka 22 km trasa, pamiątkowe medale i poczęstunek.

– Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak wiele jest osób chętnych do wspólnego, zdrowego spędzenia czasu na dwóch kółkach. Dlatego zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w tej imprezie – mówi wicestarosta stalowowolski Mariusz Sołtys.

Rajd rowerowy LAS – NASZ DUCH rozpocznie się w sobotę 28 sierpnia br. Wydarzenie ma charakter typowo turystyczny, co oznacza że przejazd odbędzie się w tempie rekreacyjnym. Trasa przebiegać będzie przez: Stalowa Wola – Obojna – Stalowa Wola. Z informacji wiadomo jednak, że spora część trasy będzie wiodła leśną ścieżką pieszo-rowerową, która znajduje się na terenie Nadleśnictwa Rozwadów.

Łączna długość trasy to około 22 km. Rajd rowerowy LAS – NASZ DUCH rozpocznie się 28 sierpnia, o godzinie 15:00 na parkingu przed budynkiem Starostwa Powiatowego w Stalowej Woli. Natomiast zakończy się na Błoniach Nadsańskich, gdzie na wszystkich uczestników będą czekały pamiątkowe medale oraz poczęstunek.

– Bezpieczeństwo uczestników rajdu to dla nas priorytet. Dlatego zgodnie z regulaminem imprezy, bezwzględnie wszyscy muszą mieć na głowach kaski rowerowe. Niepełnoletni rowerzyści mogą wziąć udział w rajdzie pod opieką osoby dorosłej oraz za okazanie ważnej kart rowerowej – informuje wicestarosta.

Więcej informacji na temat zapisów oraz regulaminu rajdu LAS – NASZ DUCH znajduje się na stronie www.podkarpackie.travel.

Foto: https://unsplash.com/photos/X_yJiPzo32E

popularne

Ostatnie ARTYKUŁY

Złap Festiwalowy Autobus!

Złap Festiwalowy Autobus!

4 przejazdy z przewodnikiem i 3 przejazdy „Letnie party z DJ-em” – to atrakcja na najbliższy weekend w Rzeszowie (20-21 sierpnia). Nie zabraknie konkursów z nagrodami! Jak poinformowała Estrada...

czytaj dalej
Rzeszów StartUP MIX

Rzeszów StartUP MIX

Masz pomysł na biznes i chciałbyś się nim pochwalić? Weź udział w kolejnej edycji Rzeszowskiego StartUP MIX. Pierwsze spotkanie już 25 sierpnia! Rzeszów StartUP MIX to doskonała okazja, aby w gronie...

czytaj dalej
Obserwuj nas

Udostępnij!

Podziel się tym wpisem ze znajomymi!