17 września, 2021

IX ultraMaraton Bieszczadzki

Fundacja Bieg Rzeźnika zaprasza na IX ultraMaraton Bieszczadzki, który odbędzie się w dniach 8-9 października 2021.

Bieszczady to góry, które zachwycają swoją różnorodnością i zmiennością. Jesienią, przejawia się to przede wszystkim w niezliczonych odcieniach spotykanej tu przyrody, aury, czy klimatu.

Właśnie w takiej magicznej, jesiennej scenerii, od kilku lat odbywa się ultraMaraton Bieszczadzki. Wydarzenie jednoczy zarówno amatorów, jak i doświadczonych miłośników górskiego biegu.

Tegoroczna, dziewiąta już edycja ultraMaratonu obędzie 8 oraz 9 października w miejscowości Cisna. Uczestnicy będą mieli do wybory trasy o następujących dystansach: 14 km, 26 km, 52 km oraz 90 km. 

Organizatorzy maratonu – Fundacja Bieg Rzeźnika – zapewniają, że trasy biegów zostały precyzyjnie oznaczone, a punkty żywieniowe dobrze zaopatrzone. Dla zawodników przygotowano również pamiątkowe medale.

– Wasza satysfakcja jest priorytetem i największą motywacją do tworzenia oraz realizowania kolejnych wydarzeń – czytamy na stronie maratonu.

Zapisów na IX ultraMaraton Bieszczadzki można dokonywać na stronie www.maratonbieszczadzki.pl.

popularne

Ostatnie ARTYKUŁY

Wystawa Marty Zgierskiej „Obrzęk”

Wystawa Marty Zgierskiej „Obrzęk”

Tylko przez najbliższy tydzień będzie można podziwiać prace Marty Zgierskiej. Artystka znana jest z poruszania tematów dotyczących kanonów piękna oraz podważania presji, jaką współczesne...

czytaj dalej
Obserwuj nas

Udostępnij!

Podziel się tym wpisem ze znajomymi!