17 września, 2021

IX ultraMaraton Bieszczadzki

Fundacja Bieg Rzeźnika zaprasza na IX ultraMaraton Bieszczadzki, który odbędzie się w dniach 8-9 października 2021.

Bieszczady to góry, które zachwycają swoją różnorodnością i zmiennością. Jesienią, przejawia się to przede wszystkim w niezliczonych odcieniach spotykanej tu przyrody, aury, czy klimatu.

Właśnie w takiej magicznej, jesiennej scenerii, od kilku lat odbywa się ultraMaraton Bieszczadzki. Wydarzenie jednoczy zarówno amatorów, jak i doświadczonych miłośników górskiego biegu.

Tegoroczna, dziewiąta już edycja ultraMaratonu obędzie 8 oraz 9 października w miejscowości Cisna. Uczestnicy będą mieli do wybory trasy o następujących dystansach: 14 km, 26 km, 52 km oraz 90 km. 

Organizatorzy maratonu – Fundacja Bieg Rzeźnika – zapewniają, że trasy biegów zostały precyzyjnie oznaczone, a punkty żywieniowe dobrze zaopatrzone. Dla zawodników przygotowano również pamiątkowe medale.

– Wasza satysfakcja jest priorytetem i największą motywacją do tworzenia oraz realizowania kolejnych wydarzeń – czytamy na stronie maratonu.

Zapisów na IX ultraMaraton Bieszczadzki można dokonywać na stronie www.maratonbieszczadzki.pl.

popularne

Ostatnie ARTYKUŁY

Noc Muzeów 2022 w Rzeszowie [PROGRAM]

Noc Muzeów 2022 w Rzeszowie [PROGRAM]

Po niemal dwóch latach przerwy do miasta powraca Noc Muzeów. I to nie byle jak, bo w starej, dobrej formie – bez maseczek i pandemiczny obostrzeń. W wydarzeniu weźmie udział aż 14 placówek. Czego...

czytaj dalej
Obserwuj nas

Udostępnij!

Podziel się tym wpisem ze znajomymi!