13 października, 2021

„CIAŁOWRUCH”– pierwszy Festiwal Ruchu w Rzeszowie

Ćwiczenia metodą Lowena i Feldenkraisa, joga, movement, capoeira, qigong, butoh, intigab – to tylko niektóre z atrakcji przygotowanych w ramach pierwszego w Rzeszowie Festiwalu Ruchu „CIAŁOWRUCH”. Wydarzenie odbędzie się już w ten weekend – 16 i 17 października.

Festiwal „CIAŁOWRUCH” odbędzie się w studiu baletowym Laili Arifuliny. Za jego organizację odpowiada gabinet rehabilitacyjny „Dobra terapia”. Jak zapowiadają twórcy wydarzenia, uczestnicy festiwalu będą mogli wziąć udział w kilkunastu warsztatach prowadzonych przez instruktorów z całej Polski.

Odbędą się m.in. zajęcia metodą Lowena, Feldenkraisa, capoeira, joga, qigong, movement, butoh, intibag oraz kontakt improwizacja. Nie zabraknie również warsztatów z tańca współczesnego oraz zajęć dla dzieci.

– „Festiwal to możliwość spotkania w ruchu, chwili dla siebie, zaciekawienia możliwościami ciała-w-ruchu. To jedyna okazja, żeby skorzystać i spróbować różnych form ruchu na jednym wydarzeniu” – zachęcają organizatorzy.

Festiwal dedykowany jest każdemu kto ma ochotę się poruszać, niezależnie od swojej kondycji fizycznej. Wszystkie warsztaty będą bowiem prowadzone z uwzględnieniem osób początkujących. Poza wspomnianymi zajęciami, podczas wydarzenia odbędzie się również panel rozmów o ruchu oraz masaże metodą shiatsu.

Więcej informacji o festiwalu, prowadzących oraz zajęciach znajdziecie na stronie gabinetu TUTAJ.

popularne

Ostatnie ARTYKUŁY

Wystawa Marty Zgierskiej „Obrzęk”

Wystawa Marty Zgierskiej „Obrzęk”

Tylko przez najbliższy tydzień będzie można podziwiać prace Marty Zgierskiej. Artystka znana jest z poruszania tematów dotyczących kanonów piękna oraz podważania presji, jaką współczesne...

czytaj dalej
Obserwuj nas

Udostępnij!

Podziel się tym wpisem ze znajomymi!