13 października, 2021

„CIAŁOWRUCH”– pierwszy Festiwal Ruchu w Rzeszowie

Ćwiczenia metodą Lowena i Feldenkraisa, joga, movement, capoeira, qigong, butoh, intigab – to tylko niektóre z atrakcji przygotowanych w ramach pierwszego w Rzeszowie Festiwalu Ruchu „CIAŁOWRUCH”. Wydarzenie odbędzie się już w ten weekend – 16 i 17 października.

Festiwal „CIAŁOWRUCH” odbędzie się w studiu baletowym Laili Arifuliny. Za jego organizację odpowiada gabinet rehabilitacyjny „Dobra terapia”. Jak zapowiadają twórcy wydarzenia, uczestnicy festiwalu będą mogli wziąć udział w kilkunastu warsztatach prowadzonych przez instruktorów z całej Polski.

Odbędą się m.in. zajęcia metodą Lowena, Feldenkraisa, capoeira, joga, qigong, movement, butoh, intibag oraz kontakt improwizacja. Nie zabraknie również warsztatów z tańca współczesnego oraz zajęć dla dzieci.

– „Festiwal to możliwość spotkania w ruchu, chwili dla siebie, zaciekawienia możliwościami ciała-w-ruchu. To jedyna okazja, żeby skorzystać i spróbować różnych form ruchu na jednym wydarzeniu” – zachęcają organizatorzy.

Festiwal dedykowany jest każdemu kto ma ochotę się poruszać, niezależnie od swojej kondycji fizycznej. Wszystkie warsztaty będą bowiem prowadzone z uwzględnieniem osób początkujących. Poza wspomnianymi zajęciami, podczas wydarzenia odbędzie się również panel rozmów o ruchu oraz masaże metodą shiatsu.

Więcej informacji o festiwalu, prowadzących oraz zajęciach znajdziecie na stronie gabinetu TUTAJ.

popularne

Ostatnie ARTYKUŁY

Spotkanie z reporterem Rafałem Hetmanem

Spotkanie z reporterem Rafałem Hetmanem

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie zaprasza na spotkanie z reporterem i twórcą internetowym, Rafałem Hetmanem. W środę, 5 października, autor będzie opowiadał o swojej najnowszej...

czytaj dalej
Obserwuj nas

Udostępnij!

Podziel się tym wpisem ze znajomymi!