16 października, 2021

Tomasz Słodki opowie o Meksyku, Amsterdamie i Kolumbii. Spotkanie z podróżnikiem w WDK

Tomasz Słodki, polski dziennikarz oraz podróżnik od dwóch tygodni realizuje cykl multimedialnych spektakli. Opowiada w nich o Meksyku, Amsterdamie i Kolumbii, a także promuje swoją najnowszą książę pt. „Mistrzowie zmian”. 

Pierwsze spotkanie z publicznością odbyło się w rodzinnym mieście Tomasza – Praszce. Po Rudnikach, Gorzowie Śląskim oraz Wieluniu przyszedł czas na Rzeszów. 

Podczas półtoragodzinnego spotkania, podróżnik postara się przybliżyć widowni ciekawostki kulturalne, obyczajowe oraz społeczne odwiedzonych przez niego krajów. Pokaże miejsca, które warto zobaczyć, a także opowie o codziennych zwyczajach tamtejszej ludności.

Czy ekstremalne doświadczenia mogą pomóc odkryć siebie? Czy Kolumbia jest bezpieczna? Dlaczego w Meksyku można zostać zakutym w kajdanki? – to tylko kilka z pytań, na które Tomasz Słodki postara się odpowiedzieć podczas spotkania w Rzeszowie. 

Spotkanie odbędzie się we wtorek, 19 października o godz. 18:00. Bilety dostępne są w kasie WDK w cenie 10 zł.

popularne

Ostatnie ARTYKUŁY

Wystawa Marty Zgierskiej „Obrzęk”

Wystawa Marty Zgierskiej „Obrzęk”

Tylko przez najbliższy tydzień będzie można podziwiać prace Marty Zgierskiej. Artystka znana jest z poruszania tematów dotyczących kanonów piękna oraz podważania presji, jaką współczesne...

czytaj dalej
Obserwuj nas

Udostępnij!

Podziel się tym wpisem ze znajomymi!