22 października, 2021

Festiwal uśmiechu w CH Plaza Rzeszów

Konkurs na najpiękniejszy uśmiech, gry planszowe, animacje edukacyjne oraz dmuchany zamek to tylko, niektóre z atrakcji przygotowanych w ramach zbliżającego się Festiwalu Uśmiechu w CH Plaza Rzeszów. Impreza jest częścią Ogólnopolskiego Festiwalu o tej samej nazwie. Wydarzenie zaplanowano na najbliższą sobotę, 23 października.

Festiwal ma na celu promowanie idei zdrowego, a tym samym pięknego uśmiechu. W tym roku ze względu na pandemię, konkurs na najpiękniejszy uśmiech będzie miał charakter plastyczny. Zadaniem uczestników będzie wykonanie kolorowej maseczki higienicznej prezentującej uśmiech.

Na uczestników Festiwalu czekać będzie wiele atrakcji, m.in. dziecięca strefa gier i animacji edukacyjnych, gry planszowe w wersji XXL, dmuchany zamek, a także konkursy i zabawy z nagrodami przygotowane przez KK Kids Academy.

Festiwal Uśmiech w CH Plaza Rzeszów odbędzie się w sobotę 23 października w godzinach od 12:00 do 18:00. Partnerem imprezy jest działająca w galerii klinika Medicover Stomatologia, która zaprasza wszystkich najmłodszych uczestników festiwalu na bezpłatne przeglądy zębów. 

Szczegóły i program festiwalu można znaleźć na stronie www.plazarzeszow.pl oraz www.facebook.com/PlazaRzeszow

fot. materiały prasowe Festiwalu/unsplash.com

 

popularne

Ostatnie ARTYKUŁY

Obserwuj nas

Udostępnij!

Podziel się tym wpisem ze znajomymi!