01 listopada, 2021

Certyfikat Internautów. Wybierz Najlepszy Produkt Turystyczny!

Internauci po raz kolejny mają okazję zdecydować do kogo powędruje Certyfikat Internautów. W tym roku, z Podkarpacia o ten zaszczytny tytuł walczy ZielonyPonton.pl – Przygoda na Sanie

Głosowanie potrwa do 3 listopada 2021 roku, do godziny 23:59. Atrakcja, która uzyska największą liczbę głosów zdobędzie Certyfikat Internautów 2021 przyznawany przez Polską Organizację Turystyczną. 

Produkty zgłaszane do konkursu to nowatorskie, interesujące miejsca, obiekty, imprezy lub inne wydarzenia atrakcyjne z perspektywy turystów.

– Zachęcam do głosowania na Najlepszy Produkt Turystyczny, ponieważ internet często stanowi pierwsze miejsce, do którego podróżujący zwracają się w poszukiwaniu miejsc turystycznie atrakcyjnych. Certyfikat Internautów 2021 to potwierdzenie jakości oraz niesamowitych emocji. Jestem pewien, że zasłużenie wygra najlepszy – powiedział Rafał Szlachta, prezes POT.

Zielony Ponton powstał w 2013 roku wedle idei udostępnienia turystyki rzecznej na Sanie dla każdego turysty, nawet zupełnie niedoświadczonego. Polega na kompleksowej organizacji spływów pontonowych dla klientów indywidualnych i grupowych. 

Swoje głosy możecie oddawać TUTAJ.

popularne

Ostatnie ARTYKUŁY

Obserwuj nas

Udostępnij!

Podziel się tym wpisem ze znajomymi!