24 listopada, 2021

„Dom Gucci” w rzeszowskiej Zorzy

W piątkowy wieczór, lokalne kino Zorza zaprezentuje długo wyczekiwany film – „Dom Gucci”. To kolejny seans organizowany w ramach cyklu „Babski Wieczór”.

„Dom Gucci” to najnowsza produkcja reżysera Ridleya Scotta. Opowiada o zabójstwie Maurizio Gucciego i jest oparta na książce Sary Gay Forden „Gucci: Potęga mody, szaleństwo pieniędzy, gorycz upadku”. 

– Trzy dekady miłości, zdrady i zemsty pokazują, co znaczy nazwisko Gucci, ile jest warte i jak daleko posunie się rodzina, by nie wypuścić z rąk kontroli nad fortuną – zapowiada dystrybutor filmu.

Główną bohaterką filmu jest Patrizia Reggiani, włoska bywalczyni, która planuje zabójstwo swojego męża Maurizia Gucciego, wnuka znanego projektanta mody Guccia Gucciego. 

W rolę Patrizi wcieliła się Lady Gaga, natomiast w Maurizia – Adam Driver. Filmowej parze towarzyszyć będzie plejada gwiazd, m.in. Al Pacino, Salma Hayek, Jared Leto czy Jeremy Irons.

Przedpremierowy pokaz filmu „Dom Gucci” odbędzie się w piątek, 26 listopada o godz. 18:00.

– Z okazji cyklu, tradycyjnie zapraszamy na pokazy kosmetyczne i dietetyczne dla pań. W holu kina od godz. 17:00 – zachęca Katarzyna Kazanecka z Zorzy. 

fot. Forum Film Poland

popularne

Ostatnie ARTYKUŁY

Obserwuj nas

Udostępnij!

Podziel się tym wpisem ze znajomymi!