29 grudnia, 2021

Sportowe zakończenie roku na rzeszowskiej żwirowni

Można biec albo maszerować z kijkami. Nikt nie będzie liczył czasu, ani prowadził klasyfikacji. Ostatni dzień roku można spędzić aktywnie!

Bieg Sylwestrowy oraz marsz Nordic Walking to propozycja dla tych, którzy chcą pożegnać stary rok w sportowym stylu. Zaplanowano dwie trasy: krótsza o długości 2,5 km i dłuższa o długości 5 km. Linia startu i mety zostanie wyznaczona na ścieżce przy żwirowni, obok garażu Rzeszowskiego Klubu Sopelek. 

Ponieważ szczęśliwi czasu nie mierzą, nie zamierzają tego robić również organizatorzy. Liczy się tylko dobra zabawa, dlatego sylwestrowe przebrania będą mile widziane. 

Bieg i marsz rozpoczną się w piątek, 31 grudnia, o godzinie 10:00. Nie ma wpisowego, a wszyscy, którzy potwierdzą swój udział otrzymają pamiątkowe medale. Zapisy kończą się w środę, 29 grudnia. Formularz dostępny jest TUTAJ

Po Biegu, każdy kto tylko się odważy, będzie mógł wskoczyć do wody i morsować. Organizatorami Biegu Sylwestrowego “BEZ SPINKI“ oraz marszu Nordic Walking są: Wiesław Sondej, Rzeszowski Klub Sopelek i Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Rzeszów.

popularne

Ostatnie ARTYKUŁY

Noc Muzeów 2022 w Rzeszowie [PROGRAM]

Noc Muzeów 2022 w Rzeszowie [PROGRAM]

Po niemal dwóch latach przerwy do miasta powraca Noc Muzeów. I to nie byle jak, bo w starej, dobrej formie – bez maseczek i pandemiczny obostrzeń. W wydarzeniu weźmie udział aż 14 placówek. Czego...

czytaj dalej
Obserwuj nas

Udostępnij!

Podziel się tym wpisem ze znajomymi!