19 stycznia, 2022

Kino Zorza obniża ceny biletów i proponuje seans w ciemno

Zorza stawia na niskie ceny! Chce w ten sposób przyciągnąć do siebie większą liczbę widzów. Oprócz nowych cen biletów, rzeszowskie kino przygotowało również wyjątkową propozycję dla tych, którzy cenią sobie niespodzianki.

„W ostatnim czasie wszystko podrożało, dlatego postanowiliśmy zmienić nieco ceny. W poniedziałek i czwartek bilety na każdy seans będą po 15 zł. Mamy nadzieję, że niższa cena zachęci widzów do odwiedzin kina.” – mówi Katarzyna Kazanecka z kina Zorza. 

Tańsze bilety, to jednak nie koniec pozytywnych wiadomości! Kino startuje bowiem z nowym cyklem: „Zorza w ciemno”. To idealna propozycja dla wszystkich prawdziwych kinomaniaków. Zabawa polega na tym, że tytuł filmu, widzowie poznają dopiero na sali kinowej. 

„To będą nowości, sięgniemy do klasyki, ale także do tytułów spoza głównego nurtu kina, często tych mało znanych oraz niewyświetlanych w rzeszowskich kinach – zapowiada Katarzyna Kazanecka – Jeśli ciekawość będzie zbyt mocna, można zajrzeć na nasz profil facebookowy, tam będą pojawiały się drobne wskazówki – dodaje.

Pierwszy seans w ramach „Zorzy w Ciemno” odbędzie się 26 stycznia, o godz. 18:30. Cena biletu to 15 zł.

popularne

Ostatnie ARTYKUŁY

Noc Muzeów 2022 w Rzeszowie [PROGRAM]

Noc Muzeów 2022 w Rzeszowie [PROGRAM]

Po niemal dwóch latach przerwy do miasta powraca Noc Muzeów. I to nie byle jak, bo w starej, dobrej formie – bez maseczek i pandemiczny obostrzeń. W wydarzeniu weźmie udział aż 14 placówek. Czego...

czytaj dalej
Obserwuj nas

Udostępnij!

Podziel się tym wpisem ze znajomymi!