15 marca, 2022

Zawody deskorolkowe w Rzeszowie – F@*# the Winter Skateboard Jam

„Coś się kończy, coś zaczyna… Żegnamy się z deskorolkowym sezonem zimowym, nowy ciepły okres przed nami (…)” – czytamy w opisie oficjalnego wydarzenia F@*# the Winter Skateboard Jam. 19 marca w rzeszowskiej Wrotkarni WyWrotki odbędą się deskorolkowe zawody. W ramowym planie wydarzenia przewidziano indywidualne przejazdy oraz firmowe best tricki.

Jazda na deskorolce od 2016 roku wchodzi w skład sportów olimpijskich. Przekonanie iż jest to sport dla chłopaków przechodzi do lamusa. Z roku na rok, coraz więcej dziewczyn jeździ na deskorolce, odnosząc sukcesy zarówno na arenie polskiej, jak i międzynarodowej. 

Na dowód zainteresowania może posłużyć rzeszowska szkółka deskorolki i hulajnogi – Sk8 School, która nie tylko pomaga stawiać pierwsze kroki w tej dyscyplinie, ale przygotowuje do startu w zawodach.

Organizatorzy przewidują, że w zbliżających się zawodach weźmie udział około 600 osób w wieku od 7 do 50 lat. W trakcie zawodów planowane są best tricki (mini rampa, handrail, ilość i przeszkody), konkurencja niespodzianka oraz wyścigi na czas po super śliskiej nawierzchni toru.

Zawody deskorolkowe Sk8 Events organizuje wraz z Undercover Entertaiment. Start w zawodach jest bezpłatny. Uczestnicy ponoszą jedynie koszt wejściówki do lokalu (25 zł osoby jeżdżące, 5 zł widzowie). Zapisy odbędą się na miejscu, w dniu wydarzenia.

Harmonogram zawodów:

– 12:00 – warm-up session/zapisy

– 14:00 – zawody/jam session

– 18:00 – best tricki

– 20:00 – rozdanie nagród

popularne

Ostatnie ARTYKUŁY

Obserwuj nas

Udostępnij!

Podziel się tym wpisem ze znajomymi!