29 kwietnia, 2022

DOPE FEST – pierwszy hip-hopowy festiwal w Rzeszowie

DOPE FEST, to kolejne muzyczne wydarzenie na mapie Rzeszowa. W czerwcu na placu eventowym Millenium Hall wystąpi aż 10 reprezentantów sceny hiphopowej, m.in. Sokół.

Festiwal potrwa dwa dni, od 17 do 18 czerwca. Koncerty odbędą się na skwerze Millenium Hall w Rzeszowie. W każdy dzień odbędzie się pięć koncertów. Pierwszego dnia na scenie zagrają: Dziarma, Hodak, OKI, Kukon i Jan-rapowanie. Szczególną uwagę warto zwrócić na Dziarmę, czyli Agatę Dziarmagowską – jedną z ikon kobiecego rapu w naszym kraju.

18 czerwca wystąpią: Miły ATZ, Gruby Mielzky, Łajzol, Guzior oraz Sokół – Wojtek Sosnowski, polski raper, współzałożyciel WWO i członek ZIP Skład czy TPWC.

Bilety i karnety na DOPE FEST są dostępne w sprzedaży na goingapp.pl. Ceny pojedynczych wejściówek zaczynają się od 99 zł, a dwudniowych karnetów od 179 zł. Bilety można kupować również w sklepach stacjonarnych sieci empik.

DOPE FEST to kolejny letni festiwal muzyczny w Rzeszowie. W dniach 24-26 czerwca odbędzie się także 12. edycja Europejskiego Stadionu Kultury. Z kolei w lipcu zaplanowano Letnie Brzmienia, a w sierpniu RE: Rzeszów Festival.

fot. materiały prasowe organizatorów

popularne

Ostatnie ARTYKUŁY

Targi Vintage Art Rzeszów podczas ESK 2022

Targi Vintage Art Rzeszów podczas ESK 2022

Lato zbliża się wielkimi krokami, a razem z nim kolejna edycja Europejskiego Stadionu Kultury 2022. Jak co roku, ESK gwarantuje mieszkańcom Rzeszowa i okolic dużą dawkę atrakcji. Jedną z nich będą...

czytaj dalej
Obserwuj nas

Udostępnij!

Podziel się tym wpisem ze znajomymi!