25 lipca, 2022

„Niezły Lumpeks”, czyli letni second hand w plenerze

Facebookowa grupa „Rzeszowski Lumpeks” organizuje kolejną już edycję wyprzedaży ubrań z drugiej ręki. „Niezły Lumpeks” odbędzie się 31 lipca na terenie ogródka Niezłej Sztuki oraz parkingu pomiędzy BWA a synagogą.

Będą same perełki – obiecuje Justyna Kalandyk z „Rzeszowskiego Lumpeksu” – Duża strefa rękodzieła, dużo ceramiki i biżuterii. Chcemy pokazać jak najwięcej lokalnych rękodzielników – mówi. 

Jak zapowiadają organizatorzy, ze względu na duże zainteresowanie ubraniami vintage, strefa ta zostanie powiększona. Nie zabraknie również strefy second hand, sieciówek oraz marek premium.

Jeśli pogoda dopisze, wieszaki z ubraniami i stoiska z rękodziełem staną również w alejce parku wzdłuż ulicy Bożniczej. Oraz jak co roku, na terenie ogródka cafepab’u Niezłej Sztuki i parkingu pomiędzy rzeszowskim Biurem Wystaw Artystycznych a synagogą. Jeżeli jednak zacznie padać, second hand w plenerze przeniesie się do dolnej sali wystawowej BWA przy ulicy Jana III Sobieskiego 18.

Nie tylko ubrania

Tegoroczny second hand w plenerze to jednak nie tylko ubrania czy rękodzieła. Na terenie wyprzedaży staną również dwa stoiska charytatywne: fundacji „Świat bez barier”, która zbiera datki na obozy jeździeckie dla podopiecznych Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Rzeszowie oraz fundacji „No Limits”, która aktywizuje seniorów.

Wyprzedaż „Niezły Lumpeks” potrwa od 10:00 do 17:00. Nie może Was zabraknąć!

fot. facebook.com

popularne

Ostatnie ARTYKUŁY

Sylwester w rzeszowskim Kino za Rogiem Cafe

Sylwester w rzeszowskim Kino za Rogiem Cafe

Noc filmów i gier planszowych – to sylwestrowa propozycja rzeszowskiego Kina za Rogiem Cafe. Kino za Rogiem Cafe zaplanowało dwa wydarzenia celebrujące ostatni dzień 2022 roku. Pierwszym z nich jest...

czytaj dalej
Obserwuj nas

Udostępnij!

Podziel się tym wpisem ze znajomymi!