17 sierpnia, 2022

Poznaj lokalnych wytwórców: chipsy jabłkowe od Export-Import

Suszone jabłka to doskonała alternatywa dla sklepowych chipsów. Pełne smaku oraz witamin od wielu lat cieszą się popularnością wśród dbających o zdrowie. Na rynku znajdziemy duży wybór tych owocowych przekąsek, ale gdzie kupimy najlepsze? Bez dodatku cukru i sztucznych barwników? Znamy takie miejsce…To Export-Import!

Pan Ryszard Grabowski to podkarpacki dystrybutor – naszym zdaniem – jednych z najlepszych suszonych jabłek w branży! W swojej ofercie posiada przekąski o wielu wariantach smakowych – od klasycznych polskich chipsów jabłkowych, po węgierskie oblane belgijską czekoladą.

Hurtownia Pana Ryszarda Export-Import zlokalizowana jest w Rzeszowie na ulicy Rejtana. Zasięgiem swojej działalności, obejmuje ona obszar całego kraju, co jak tłumaczy na swojej stronie jest możliwe dzięki wyjątkowo atrakcyjnej ofercie cenowej.

Oferujemy doskonałe ceny, ponieważ posiadamy wyłączność dystrybucyjną na chipsy jabłkowe pochodzące od naszych węgierskich partnerów z firmy Nobilis. Ponadto handlujemy również chipsami produkowanymi z naszych rodzimych owoców – czytamy. 

Pan Ryszard wielokrotnie wystawiał swoje produkty podczas targów żywności w Jasionce, Bielsku Białej, Sosnowcu, a także na targach rolno-spożywczych oraz Bazarku organizowanych w Boguchwale. 

Chipsy polskie 

W ofercie hurtowni Pana Ryszarda znajdziemy doskonałe suszone chipsy produkowane z polskich owoców. Ich wyróżnikiem jest kruchość oraz grubość jabłkowych plasterków. To produkt, obok którego nie możecie przejść obojętnie! 

Nieustannie dbamy o poszerzanie naszej oferty, dlatego w sprzedaży posiadamy polskie chipsy bez skórki oraz nowość – polskie chipsy jabłkowe z cynamonem – mówi Pan Ryszard Grabowski. 

Chipsy węgierskie

To kolejna ciekawa propozycja od podkarpackiej hurtowni. Chipsy węgierskiej marki Nobilis charakteryzują się najwyższą jakością oraz niepowtarzalnym smakiem. W ofercie Export- 

Import znajdziemy: chipsy z jabłek Jonatan (również te w mlecznej oraz gorzkiej czekoladzie), a także chipsy z jabłek Golden. 

Nowości – suszone wiśnie, czereśnie i chrupiące orzechy! 

Od niedawna u Pana Ryszarda dostępne są także nowe smakowe hity – węgierskie chipsy jabłkowe w różowej czekoladzie lub w cynamonie. A to wciąż nie wszystko! W hurtowni kupimy również suszone wiśnie i czereśnie w gorzkiej bądź mlecznej czekoladzie. Kolejną nowością są także migdały i prażone włoskie orzechy w kilku pysznych wariantach (m.in. z czekoladą, wiórkami kokosowymi, czy miodem). 

Chętnie przetestowaliśmy wszystkie dostępne w ofercie Pana Ryszarda produkty i śmiało możemy zachęcić Was do ich zakupu. Zarówno polskie, jak i węgierskie chipsy wyróżniają się jakością, dobrym składem oraz przede wszystkim doskonałym smakiem!

Poniżej znajdziecie informacje kontaktowe do hurtowni Export-Import: 

https://www.chipsyjablkowe-gabriela.pl/
E-mail: ryszard_grabowski@op.pl, tel. 508 246 993

popularne

Ostatnie ARTYKUŁY

Sylwester w rzeszowskim Kino za Rogiem Cafe

Sylwester w rzeszowskim Kino za Rogiem Cafe

Noc filmów i gier planszowych – to sylwestrowa propozycja rzeszowskiego Kina za Rogiem Cafe. Kino za Rogiem Cafe zaplanowało dwa wydarzenia celebrujące ostatni dzień 2022 roku. Pierwszym z nich jest...

czytaj dalej
Obserwuj nas

Udostępnij!

Podziel się tym wpisem ze znajomymi!