25 sierpnia, 2022

Francuska komedia „W rytmie rumby” na zakończenie wakacji

Jeśli wciąż zastanawiacie się w jaki sposób pożegnać tegoroczne wakacje, nie musicie szukać dalej! Zorza przygotowała premierę idealnego seansu na zakończenie wakacji. Mowa o francusko-belgijskiej komedii Francka Dubosca „W rytmie rumby”.

Franck Dubosc powraca z kolejnym, wyjątkowym projektem. Następca jego wielkiego hitu „Kręcisz mnie”, który na lokalnym rynku zarobił blisko 20 milionów dolarów, to uwodząca latynoamerykańskimi rytmami opowieść o miłości, ojcostwie i zbawiennej sile tańca.

O filmie

Tony (Franck Dubosc) pracuje jako kierowca szkolnego autobusu. Od dawna żyje w samotności, nie utrzymując kontaktów z żoną i córką, które opuścił przed laty. Gdy pewnego dnia otrzymuje niepokojące wyniki badań kardiologicznych, postanawia zebrać się na odwagę i skonfrontować z przeszłością.

Aby tego dokonać, pod przybranym nazwiskiem zapisuje się na kurs tańca prowadzony przez swoją córkę, którą ostatni raz widział, kiedy ta była jeszcze dzieckiem. Teraz, stawiając pierwsze kroki na parkiecie, w otoczeniu energicznego, roztańczonego towarzystwa, zrobi wszystko, aby nadać swemu życiu nowy sens. 

Film „W rytmie rumby” miał już swoją premierę festiwalową we Francji 18 stycznia 2022 roku. W Polsce będzie można oglądać go od piątku, 26 sierpnia. Tego dnia rzeszowskie kino Zorza pokaże film w ramach „Babskiego Wieczoru”. Start o godz. 19:00, a wcześniej losowanie kosmetyków dla widzów. Koszt biletu to 20 zł. 

fot. materiały filmowe

popularne

Ostatnie ARTYKUŁY

Spotkanie z reporterem Rafałem Hetmanem

Spotkanie z reporterem Rafałem Hetmanem

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie zaprasza na spotkanie z reporterem i twórcą internetowym, Rafałem Hetmanem. W środę, 5 października, autor będzie opowiadał o swojej najnowszej...

czytaj dalej
Obserwuj nas

Udostępnij!

Podziel się tym wpisem ze znajomymi!