13 września, 2022

Festiwal CIAŁOWRUCH powraca!

CIAŁOWRUCH to jedyny taki festiwal w Rzeszowie. Wypełniony różnorodnymi zajęciami – od jogi dynamicznej i relaksacji po rodzinną capoeira – pozwoli na odnalezienie swojej ulubionej formy ruchu.

Organizatorem wydarzenia jest gabinet rehabilitacyjny Katarzyny Selwy „Dobra Terapia”. Tegoroczna edycja festiwalu CIAŁOWRUCH odbędzie się 29-30 października w studiu baletowym im. Laili Arifuliny w Rzeszowie. Uczestnicy wydarzenia będą mogli wziąć udział w warsztatach prowadzonych przez profesjonalnych instruktorów z całej Polski.

Program festiwalu obejmuje m.in. wykład o autonomicznym układzie nerwowym, zajęcia z jogi dynamicznej, oddechu, koordynacji i relaksacji, jak również improwizacji ruchowej, tańca współczesnego czy capoeira.

– „Festiwal CIAŁOWRUCH to możliwość spotkania w ruchu, chwili dla siebie, zaciekawienia możliwościami ciała-w-ruchu. To jedyna okazja, żeby skorzystać i spróbować różnych form ruchu na jednym wydarzeniu” – zachęcają organizatorzy.

Komu dedykowane jest to wydarzenie? Każdemu kto ma ochotę się poruszać! Niezależnie od swojej kondycji fizycznej, ponieważ warsztaty będą prowadzone z uwzględnieniem osób początkujących.

Poniżej przedstawiamy cennik zajęć:

1 kurs (kolorowe zajęcia) –240 zł (do 15.09) / 299 zł (po 15.09)

Karnet open  – 630 zł (do 15.09) / 750 zł (po 15.09)

1 zajęcia 1,5 h – 80 zł (do 15.09) / 110 zł (po 15.09)

Szczegółowe informacje na temat festiwalu, nauczycieli, kosztów oraz dokładnego planu zajęć znajdziecie TUTAJ. Serdecznie zachęcamy do zapisów!

popularne

Ostatnie ARTYKUŁY

Spotkanie z reporterem Rafałem Hetmanem

Spotkanie z reporterem Rafałem Hetmanem

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie zaprasza na spotkanie z reporterem i twórcą internetowym, Rafałem Hetmanem. W środę, 5 października, autor będzie opowiadał o swojej najnowszej...

czytaj dalej
Obserwuj nas

Udostępnij!

Podziel się tym wpisem ze znajomymi!