13 września, 2022

Festiwal CIAŁOWRUCH powraca!

CIAŁOWRUCH to jedyny taki festiwal w Rzeszowie. Wypełniony różnorodnymi zajęciami ? od jogi dynamicznej i relaksacji po rodzinną capoeira ? pozwoli na odnalezienie swojej ulubionej formy ruchu.

Organizatorem wydarzenia jest gabinet rehabilitacyjny Katarzyny Selwy „Dobra Terapia”. Tegoroczna edycja festiwalu CIAŁOWRUCH odbędzie się 29-30 października w studiu baletowym im. Laili Arifuliny w Rzeszowie. Uczestnicy wydarzenia będą mogli wziąć udział w warsztatach prowadzonych przez profesjonalnych instruktorów z całej Polski.

Program festiwalu obejmuje m.in. wykład o autonomicznym układzie nerwowym, zajęcia z jogi dynamicznej, oddechu, koordynacji i relaksacji, jak również improwizacji ruchowej, tańca współczesnego czy capoeira.

? ?Festiwal CIAŁOWRUCH to możliwość spotkania w ruchu, chwili dla siebie, zaciekawienia możliwościami ciała-w-ruchu. To jedyna okazja, żeby skorzystać i spróbować różnych form ruchu na jednym wydarzeniu? ? zachęcają organizatorzy.

Komu dedykowane jest to wydarzenie? Każdemu kto ma ochotę się poruszać! Niezależnie od swojej kondycji fizycznej, ponieważ warsztaty będą prowadzone z uwzględnieniem osób początkujących.

Poniżej przedstawiamy cennik zajęć:

1 kurs (kolorowe zajęcia) ?240 zł (do 15.09) / 299 zł (po 15.09)

Karnet open  ? 630 zł (do 15.09) / 750 zł (po 15.09)

1 zajęcia 1,5 h ? 80 zł (do 15.09) / 110 zł (po 15.09)

Szczegółowe informacje na temat festiwalu, nauczycieli, kosztów oraz dokładnego planu zajęć znajdziecie TUTAJ. Serdecznie zachęcamy do zapisów!

popularne

Ostatnie ARTYKUŁY

Tajemnicze Roztocze

Tajemnicze Roztocze

Odkryj Roztocze. Krainę, która zauroczy Cię wolno płynącym czasem, ciszą i spokojem. Dzika przyroda, unikatowe drewniane cerkwie i lasy pozwolą Ci odpocząć od miejskiego zgiełku. Obserwuj profil...

czytaj dalej
Poznaj i pokochaj Podkarpacie

Poznaj i pokochaj Podkarpacie

Beskid Niski – wciąż nie do końca odkryty, to teren w którym dzika przyroda zachwyca i inspiruje. To w tej części naszego regionu tworzyła się historia przemysłu naftowego.  Występują tu...

czytaj dalej
Obserwuj nas

Udostępnij!

Podziel się tym wpisem ze znajomymi!