27 września, 2022

Farma Dyniowa w Radawie powraca na jesień. Wkrótce otwarcie

Atrakcje z dynią w roli głównej, ryneczek pełen jesiennych przysmaków i strefy zabaw dla najmłodszych ? to tylko niektóre z niespodzianek przygotowanych dla uczestników oficjalnego otwarcia Farmy Dyniowej w Radawie. Wydarzenie odbędzie się 4 października.

? Jesień to piękna pora roku, która wciąż skrywa przed nami wiele tajemnic. Zainspirowani amerykańską tradycją, postanowiliśmy wypełnić tę lukę w naszym regionie i stworzyć własną Farmę Dyniową ? tłumaczy Joanna Preisner, właścicielka Hotelu Bacówka Radawa & SPA****.

Mieszcząca się w Hotelu Bacówka Radawa & SPA**** Farma Dyniowa, to nie tylko pole uprawne, ale zaaranżowana przestrzeń w amerykańskim stylu. Czego możemy się spodziewać na farmie? Przygotowano m.in. dyniowe kręgle, rzucanie krążkiem do celu, szachy, czy grę w kółko-krzyżyk. Najmłodsi będą mogli pobawić się w specjalnej ?piaskownicy? wypełnionej kukurydzianymi ziarnami, jak również spędzić czas podczas bezpłatnych, weekendowych warsztatów. 

Przebywając na Farmie, goście będą mogli zamówić rozgrzewającą herbatę lub rzemieślniczą czekoladę i delektować się nią w klimatycznej Oranżerii.

? Farma Dyniowa będzie otwarta dla naszych gości przez cały okres jesienny. Serdecznie zapraszamy ? dodaje Joanna Preisner.

Szkoły mile widziane

Farma Dyniowa w Hotelu Bacówka Radawa & SPA**** to doskonała propozycja dla szkół organizujących klasowe wycieczki. Zlokalizowana wśród rozległych lasów sosnowych wieś Radawa, to idealne miejsce do spędzenia czasu na świeżym powietrzu. Nie wspominając już o doświadczeniu wyjątkowej ? bo jedynej takiej na Podkarpaciu ? jesiennej atrakcji. 

Aby zakupić bilety wstępu na Farmę Dyniową zachęcamy do kontaktu pod numerem telefonu: 530 530 511.

popularne

Ostatnie ARTYKUŁY

Tajemnicze Roztocze

Tajemnicze Roztocze

Odkryj Roztocze. Krainę, która zauroczy Cię wolno płynącym czasem, ciszą i spokojem. Dzika przyroda, unikatowe drewniane cerkwie i lasy pozwolą Ci odpocząć od miejskiego zgiełku. Obserwuj profil...

czytaj dalej
Poznaj i pokochaj Podkarpacie

Poznaj i pokochaj Podkarpacie

Beskid Niski – wciąż nie do końca odkryty, to teren w którym dzika przyroda zachwyca i inspiruje. To w tej części naszego regionu tworzyła się historia przemysłu naftowego.  Występują tu...

czytaj dalej
Obserwuj nas

Udostępnij!

Podziel się tym wpisem ze znajomymi!