27 września, 2022

Farma Dyniowa w Radawie powraca na jesień. Wkrótce otwarcie

Atrakcje z dynią w roli głównej, ryneczek pełen jesiennych przysmaków i strefy zabaw dla najmłodszych – to tylko niektóre z niespodzianek przygotowanych dla uczestników oficjalnego otwarcia Farmy Dyniowej w Radawie. Wydarzenie odbędzie się 4 października.

– Jesień to piękna pora roku, która wciąż skrywa przed nami wiele tajemnic. Zainspirowani amerykańską tradycją, postanowiliśmy wypełnić tę lukę w naszym regionie i stworzyć własną Farmę Dyniową – tłumaczy Joanna Preisner, właścicielka Hotelu Bacówka Radawa & SPA****.

Mieszcząca się w Hotelu Bacówka Radawa & SPA**** Farma Dyniowa, to nie tylko pole uprawne, ale zaaranżowana przestrzeń w amerykańskim stylu. Czego możemy się spodziewać na farmie? Przygotowano m.in. dyniowe kręgle, rzucanie krążkiem do celu, szachy, czy grę w kółko-krzyżyk. Najmłodsi będą mogli pobawić się w specjalnej „piaskownicy” wypełnionej kukurydzianymi ziarnami, jak również spędzić czas podczas bezpłatnych, weekendowych warsztatów. 

Przebywając na Farmie, goście będą mogli zamówić rozgrzewającą herbatę lub rzemieślniczą czekoladę i delektować się nią w klimatycznej Oranżerii.

– Farma Dyniowa będzie otwarta dla naszych gości przez cały okres jesienny. Serdecznie zapraszamy – dodaje Joanna Preisner.

Szkoły mile widziane

Farma Dyniowa w Hotelu Bacówka Radawa & SPA**** to doskonała propozycja dla szkół organizujących klasowe wycieczki. Zlokalizowana wśród rozległych lasów sosnowych wieś Radawa, to idealne miejsce do spędzenia czasu na świeżym powietrzu. Nie wspominając już o doświadczeniu wyjątkowej – bo jedynej takiej na Podkarpaciu – jesiennej atrakcji. 

Aby zakupić bilety wstępu na Farmę Dyniową zachęcamy do kontaktu pod numerem telefonu: 530 530 511.

popularne

Ostatnie ARTYKUŁY

12-13 maja Rzeszowskie Juwenalia

12-13 maja Rzeszowskie Juwenalia

Rzeszowskie Juwenalia 2023 to największy festiwal kultury studenckiej na Podkarpaciu. Festiwal odbędzie się od 12 do 13 maja na Kampusie Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza. Gwiazdy...

czytaj dalej
Obserwuj nas

Udostępnij!

Podziel się tym wpisem ze znajomymi!