27 września, 2022

Farma Dyniowa w Radawie powraca na jesień. Wkrótce otwarcie

Atrakcje z dynią w roli głównej, ryneczek pełen jesiennych przysmaków i strefy zabaw dla najmłodszych – to tylko niektóre z niespodzianek przygotowanych dla uczestników oficjalnego otwarcia Farmy Dyniowej w Radawie. Wydarzenie odbędzie się 4 października.

– Jesień to piękna pora roku, która wciąż skrywa przed nami wiele tajemnic. Zainspirowani amerykańską tradycją, postanowiliśmy wypełnić tę lukę w naszym regionie i stworzyć własną Farmę Dyniową – tłumaczy Joanna Preisner, właścicielka Hotelu Bacówka Radawa & SPA****.

Mieszcząca się w Hotelu Bacówka Radawa & SPA**** Farma Dyniowa, to nie tylko pole uprawne, ale zaaranżowana przestrzeń w amerykańskim stylu. Czego możemy się spodziewać na farmie? Przygotowano m.in. dyniowe kręgle, rzucanie krążkiem do celu, szachy, czy grę w kółko-krzyżyk. Najmłodsi będą mogli pobawić się w specjalnej „piaskownicy” wypełnionej kukurydzianymi ziarnami, jak również spędzić czas podczas bezpłatnych, weekendowych warsztatów. 

Przebywając na Farmie, goście będą mogli zamówić rozgrzewającą herbatę lub rzemieślniczą czekoladę i delektować się nią w klimatycznej Oranżerii.

– Farma Dyniowa będzie otwarta dla naszych gości przez cały okres jesienny. Serdecznie zapraszamy – dodaje Joanna Preisner.

Szkoły mile widziane

Farma Dyniowa w Hotelu Bacówka Radawa & SPA**** to doskonała propozycja dla szkół organizujących klasowe wycieczki. Zlokalizowana wśród rozległych lasów sosnowych wieś Radawa, to idealne miejsce do spędzenia czasu na świeżym powietrzu. Nie wspominając już o doświadczeniu wyjątkowej – bo jedynej takiej na Podkarpaciu – jesiennej atrakcji. 

Aby zakupić bilety wstępu na Farmę Dyniową zachęcamy do kontaktu pod numerem telefonu: 530 530 511.

popularne

Ostatnie ARTYKUŁY

Obserwuj nas

Udostępnij!

Podziel się tym wpisem ze znajomymi!