11 października, 2022

Akcja #DajemyZdrowie w Głogowie Małopolskim!

Ruch gminny ?Rozwój Głogowa Mieszkańcy?, Centrum Medyczne Medyk, fundacja Medyk dla Zdrowia oraz klub fitness ?Are You Ready? w Głogowie Młp. wspólnymi siłami zorganizowały Dzień Zdrowia pod hasłem #DajemyZdrowie!

22 października o godzinie 7:00 przed klubem stanie specjalny autobus CM Medyk, w którym dostępne będą badania programu Profilaktyka 40 Plus. Tego samego dnia, wejście na siłownię będzie bezpłatne. Odbędą się także darmowe zajęcia fitness i trening Nordic Walking.

Październik to ?Miesiąc Świadomości Raka Piersi?, dlatego podczas akcji zarówno kobiety, jak i mężczyźni będą mogli nauczyć się samobadania piersi.

? Zabierz ze sobą rodzinę i pokaż, że jesteś odpowiedzialny/a za swoje zdrowie ? zachęcają organizatorzy.

Podczas Dnia Zdrowia uczestnicy będą mieli okazję zgarnąć atrakcyjne nagrody. Mowa m.in. o biżuterii i kosmetykach firmy Giorre, voucherach na masaż, czy bezpłatnych badaniach krwi i wejściówkach na siłownię.

popularne

Ostatnie ARTYKUŁY

Tajemnicze Roztocze

Tajemnicze Roztocze

Odkryj Roztocze. Krainę, która zauroczy Cię wolno płynącym czasem, ciszą i spokojem. Dzika przyroda, unikatowe drewniane cerkwie i lasy pozwolą Ci odpocząć od miejskiego zgiełku. Obserwuj profil...

czytaj dalej
Poznaj i pokochaj Podkarpacie

Poznaj i pokochaj Podkarpacie

Beskid Niski – wciąż nie do końca odkryty, to teren w którym dzika przyroda zachwyca i inspiruje. To w tej części naszego regionu tworzyła się historia przemysłu naftowego.  Występują tu...

czytaj dalej
Obserwuj nas

Udostępnij!

Podziel się tym wpisem ze znajomymi!