18 listopada, 2022

Rzeszowski Dom Kultury czeka na uzdolnioną młodzież. Nabór do ArtDance Junior

Rzeszowski Dom Kultury zaprasza uzdolnioną tanecznie młodzież w wieku od 12 do 14 lat do grupy ArtDance Junior. Nabór do zespołu odbędzie się już we wtorek, 22 listopada.

Spotkanie zaplanowano w budynku RDK przy ul. Staromiejskiej 43a, a przesłuchania rozpoczną się o godz. 18:30. Więcej informacji na temat zespołu oraz naboru uzyskacie dzwoniąc pod numer: 515 409 262 lub pisząc na adres: magdalena.szalwicka@rdk.rzeszow.pl

ArtDance w filii Staromieście działa od października 2014 roku. Zajęcia zespołu opierają się na technice tańca współczesnego, show dance, obserwacji i poznawaniu swojego ciała, improwizacji ruchowej oraz uwalnianiu określonych emocji podczas tańca.

Obecnie instruktorem i opiekunem artystycznym zespołu jest Wiktoria Lech, a zajęcia z akrobatyki prowadzi Aleksander Szczerbaty. ArtDance bierze udział w licznych konkursach i przeglądach tanecznych zarówno o randze wojewódzkiej, ogólnopolskiej, jak i międzynarodowej.

Do największych, dotychczasowych sukcesów zespołu można zaliczyć III miejsce zdobyte w 2020 r. w IDO Show Dance w Świebodzicach, II miejsce w 2021 r. podczas „Magic of Dance” w Ostrowie Wlk, czy I miejsce w 2022 roku podczas IDL All Stars Final w Dębnie.

fot. materiały prasowe

popularne

Ostatnie ARTYKUŁY

Sylwester w rzeszowskim Kino za Rogiem Cafe

Sylwester w rzeszowskim Kino za Rogiem Cafe

Noc filmów i gier planszowych – to sylwestrowa propozycja rzeszowskiego Kina za Rogiem Cafe. Kino za Rogiem Cafe zaplanowało dwa wydarzenia celebrujące ostatni dzień 2022 roku. Pierwszym z nich jest...

czytaj dalej
Obserwuj nas

Udostępnij!

Podziel się tym wpisem ze znajomymi!