18 listopada, 2022

Utalentowana Kathia zagra w Rzeszowie. W listopadzie w Kino za Rogiem

Po występach na Jarocin Festivalu, CieszFanowie, Great September, Tak Brzmi Miasto i wielu innych festiwalach, zarówno w Polsce, jak i zagranicą pora na pierwszy koncert w Rzeszowie. Kathia wystąpi w naszym mieście w sobotę, 26 listopada.

Kathia to 20-letnia producentka i songwriterka z Poznania. Oniryczne kompozycje, głęboki głos i poetyckie teksty to jej znaki rozpoznawcze. Artystka jest przed pełnowymiarowym wydawniczym debiutem, płytę z utworami śpiewanymi po polsku zapowiada na 2023 rok.

W 2020 roku ukazała się EP Kathii „Town”. „Duży talent”, „Dobre, autorskie kompozycje, przyciągający wokal, czego oczekiwać więcej?”, „Ogrom talentu, zapowiada wielką karierę” – tak media piszą o małym wydawnictwie Kathii. 

Kathia wystąpi w Rzeszowie w sobotę, 26 listopada, o godz. 20:00 w Kinie za Rogiem (ul. Św. Mikołaja 6). Bilety w przedsprzedaży kosztują 30 zł (do 25 listopada), w dniu koncertu – 40 zł, do kupienia na biletomat.pl. Organizatorem koncertu jest agencja Borówka Music. 

fot. Borówka Music

popularne

Ostatnie ARTYKUŁY

Sylwester w rzeszowskim Kino za Rogiem Cafe

Sylwester w rzeszowskim Kino za Rogiem Cafe

Noc filmów i gier planszowych – to sylwestrowa propozycja rzeszowskiego Kina za Rogiem Cafe. Kino za Rogiem Cafe zaplanowało dwa wydarzenia celebrujące ostatni dzień 2022 roku. Pierwszym z nich jest...

czytaj dalej
Obserwuj nas

Udostępnij!

Podziel się tym wpisem ze znajomymi!