24 listopada, 2022

„Weekend za pół ceny” w Zamku w Łańcucie!

Zamek w Łańcucie po raz kolejny weźmie udział w ogólnopolskiej akcji „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”. W najbliższy piątek, sobotę oraz niedzielę, turyści będą mogli kupić wybrane bilety z 50-procentową zniżką. 

Jak informuje Joanna Garbulińska-Charchut z łańcuckiego Zamku, akcja obejmuje wszystkie osoby, które w dniach 25-27 listopada będą chciały kupić karnet w cenie 35 zł. Jego cena w trakcie „Weekendu za pół ceny” wyniesie 17,50 zł.

Karnet upoważnia do obejrzenia ekspozycji I piętra i parteru Zamku, czyli najbardziej reprezentacyjnych wnętrz rezydencji. Zobaczyć będzie można także Stajnie i Wozownie, w której znajduje się kolekcja pojazdów konnych rodziny Potockich – wyjaśnia Garbulińska-Charchut. 

Bilety będą dostępne w kasach Muzeum (budynek Maneż, ul. 3 Maja 10). Organizatorem akcji jest Polska Organizacja Turystyczna.

fot. https://www.facebook.com/mzlancut/photos/5501361076644520

popularne

Ostatnie ARTYKUŁY

Sylwester w rzeszowskim Kino za Rogiem Cafe

Sylwester w rzeszowskim Kino za Rogiem Cafe

Noc filmów i gier planszowych – to sylwestrowa propozycja rzeszowskiego Kina za Rogiem Cafe. Kino za Rogiem Cafe zaplanowało dwa wydarzenia celebrujące ostatni dzień 2022 roku. Pierwszym z nich jest...

czytaj dalej
Obserwuj nas

Udostępnij!

Podziel się tym wpisem ze znajomymi!