02 grudnia, 2022

Mundial 2022. Strefa kibica na rzeszowskim Rynku

Miasto Rzeszów zaprasza do wspólnego kibicowania. Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej w Katarze trwają w najlepsze. 4 grudnia, nasza reprezentacja zmierzy się z Francją. Z tej okazji prezydent stolicy Podkarpacia poinformował, że niedzielny mecz będzie można obejrzeć na Rynku.

Rzeszowski Rynek przygotowuje strefę kibica na niedzielny mecz Polski z Francją. Montowana jest scena oraz rusztowanie, gdzie umieszczony zostanie duży ekran.

? W tej świątecznej atmosferze, pośród domków i innych atrakcji będziemy mogli w niedzielę wspólnie obejrzeć mecz Polska – Francja, a więc piłkarskiego Dawida z Goliatem ? mówi Konrad Fijołek, prezydent Rzeszowa.

Czy polska reprezentacja zafunduje nam takie same emocje, jak podczas wtorkowego meczu z Argentyną? To się okaże. Transmisja meczu rozpocznie się o godzinie 16:00. Serdecznie zapraszamy do oglądania!

fot. https://www.facebook.com/LaczyNasPilka/photos/a.378738268824407/5342809109083940

popularne

Ostatnie ARTYKUŁY

Tajemnicze Roztocze

Tajemnicze Roztocze

Odkryj Roztocze. Krainę, która zauroczy Cię wolno płynącym czasem, ciszą i spokojem. Dzika przyroda, unikatowe drewniane cerkwie i lasy pozwolą Ci odpocząć od miejskiego zgiełku. Obserwuj profil...

czytaj dalej
Poznaj i pokochaj Podkarpacie

Poznaj i pokochaj Podkarpacie

Beskid Niski – wciąż nie do końca odkryty, to teren w którym dzika przyroda zachwyca i inspiruje. To w tej części naszego regionu tworzyła się historia przemysłu naftowego.  Występują tu...

czytaj dalej
Obserwuj nas

Udostępnij!

Podziel się tym wpisem ze znajomymi!