02 grudnia, 2022

Mundial 2022. Strefa kibica na rzeszowskim Rynku

Miasto Rzeszów zaprasza do wspólnego kibicowania. Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej w Katarze trwają w najlepsze. 4 grudnia, nasza reprezentacja zmierzy się z Francją. Z tej okazji prezydent stolicy Podkarpacia poinformował, że niedzielny mecz będzie można obejrzeć na Rynku.

Rzeszowski Rynek przygotowuje strefę kibica na niedzielny mecz Polski z Francją. Montowana jest scena oraz rusztowanie, gdzie umieszczony zostanie duży ekran.

W tej świątecznej atmosferze, pośród domków i innych atrakcji będziemy mogli w niedzielę wspólnie obejrzeć mecz Polska – Francja, a więc piłkarskiego Dawida z Goliatem – mówi Konrad Fijołek, prezydent Rzeszowa.

Czy polska reprezentacja zafunduje nam takie same emocje, jak podczas wtorkowego meczu z Argentyną? To się okaże. Transmisja meczu rozpocznie się o godzinie 16:00. Serdecznie zapraszamy do oglądania!

fot. https://www.facebook.com/LaczyNasPilka/photos/a.378738268824407/5342809109083940

popularne

Ostatnie ARTYKUŁY

Sylwester w rzeszowskim Kino za Rogiem Cafe

Sylwester w rzeszowskim Kino za Rogiem Cafe

Noc filmów i gier planszowych – to sylwestrowa propozycja rzeszowskiego Kina za Rogiem Cafe. Kino za Rogiem Cafe zaplanowało dwa wydarzenia celebrujące ostatni dzień 2022 roku. Pierwszym z nich jest...

czytaj dalej
Obserwuj nas

Udostępnij!

Podziel się tym wpisem ze znajomymi!