02 grudnia, 2022

Świąteczna ciężarówka Coca-Coli na rzeszowskim Rynku!

Świąteczna ciężarówka Coca-Coli już 12 grudnia zawita do Rzeszowa. W tym czasie na odwiedzających Rynek miasta czekać będzie mnóstwo atrakcji. Wirtualna przejażdżka saniami Mikołaja, mini konkursy z nagrodami i foto-budka 360°, to tylko niektóre z nich!

Kultowa ciężarówka znana z reklam Coca-Coli co roku w okresie bożonarodzeniowym przemierza Polskę i przyciąga tłumy. 1 grudnia po raz kolejny wyruszyła w trasę, a stolica Podkarpacia będzie 10. miastem, które odwiedzi.

W Rzeszowie ciężarówka będzie częścią atrakcji Świątecznego Miasteczka, które otworzy się już w tę sobotę, 3 grudnia. Pierwszego dnia, o godzinie 14:00, ulicą 3 Maja ruszy parada Świętego Mikołaja, który rozda prezenty najmłodszym.

Tego samego dnia, o godz. 16:00 na Rynku będzie można podziwiać iluminacje świetlne, a o 16:10 rozpocznie się koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu wokalistów MDK Rzeszów.

Stałym elementem Świątecznego Miasteczka będzie jarmark bożonarodzeniowy. Wzorem ubiegłych lat, na Rynku stanie 20 domków świątecznych, w których kupicie m.in. sery, wędliny regionalne, ceramikę, miody, wino, czy grzane piwo. Nie zabraknie także wystawców biżuterii kamieni naturalnych, stroików, kosmetyków i ozdób świątecznych.

Jarmark bożonarodzeniowy będzie czynny od poniedziałku do soboty, od godz. 13:00 do 21:00, natomiast w niedziele od 11:00 do 21:00. Miasteczko będzie nieczynne 24 i 25 grudnia. 

A to wciąż nie koniec atrakcji! W dniach 16-18 grudnia Rynek miasta zamieni się w centrum czekolady, które zabierze Was w świat dzieciństwa i słodkich zachwytów. Podobnie jak w poprzednich latach, na Rynku stanie również karuzela oraz zjeżdżalnie dla dzieci. 

popularne

Ostatnie ARTYKUŁY

Sylwester w rzeszowskim Kino za Rogiem Cafe

Sylwester w rzeszowskim Kino za Rogiem Cafe

Noc filmów i gier planszowych – to sylwestrowa propozycja rzeszowskiego Kina za Rogiem Cafe. Kino za Rogiem Cafe zaplanowało dwa wydarzenia celebrujące ostatni dzień 2022 roku. Pierwszym z nich jest...

czytaj dalej
Obserwuj nas

Udostępnij!

Podziel się tym wpisem ze znajomymi!