19 grudnia, 2022

Czesław Mozil zagra w Rzeszowie! Bilety już w sprzedaży

Czesław Mozil wraca na szlak koncertowy! 10 marca 2023 roku pojawi się w Rzeszowie. Bilety są już dostępne w sprzedaży.

Po półrocznej przerwie Czesław Mozil wraca do koncertowania ze swoim solowym repertuarem. Tym razem obok piosenek znanych i lubianych, pojawią się również utwory z dwóch albumów wydanych w ciągu minionego roku.

Pierwsza to rewelacyjnie przyjęta przez krytyków muzycznych #IDEOLOGIAMOZILA. Natomiast druga to „Inwazja Nerdów” nagrana z udziałem dzieci i młodzieży ze szkół i ognisk muzycznych z całego kraju.

Czesław Mozil Solo to połączenie koncertu ze stand-upem, okraszonego błyskotliwymi komentarzami do otaczającej nas rzeczywistości.

Charyzmatyczny artysta w zręczny i przenikliwy sposób lawiruje między emocjami odbiorców, żadnego z nich nie pozostawiając obojętnym. To sztuka, która porusza, elektryzuje, dotyka i przejmuje – zapowiada koncert agencja Borówka Music. 

Koncert Czesława Mozila w Rzeszowie odbędzie się 10 marca 2023 roku, o godz. 18:00 w Kinie za Rogiem. Do końca grudnia koszt biletów to 75 zł. Następnie w przedsprzedaży 90 zł, a w dniu koncertu – 100 zł. Bilety możecie kupić TUTAJ.

O artyście

Czesław Mozil urodził się w 1979 roku w Zabrzu. W wieku zaledwie pięciu lat wyjechał z rodzicami do Danii, w której mieszkał aż do 28. roku życia. Od najmłodszych lat pasjonował się muzyką – śpiewał w kościelnym chórze, a także grał na pianinie i akordeonie w zespole Brøndby Harmonika Klub. 

Pierwsze nagrania Czesława Mozila powstały w 2000 roku wspólnie z jego duńskimi przyjaciółmi, z którymi stworzył zespół Tesco Value. Z grupą wydał dwie płyty: debiutanckie „Tesco Value” i „Songs for the Gatekeeper”. Zespół zakończył działalność w 2004 roku.

Popularność artyście przyniosła dopiero polsko-duńska formacja Czesław Śpiewa oraz udział w koncercie zespołu Hey w ramach cyklu MTV Unplugged w 2007 roku. Pierwszym albumem grupy był „Debiut”, który w trzy miesiące od premiery zdobył status platynowej płyty.

Z kolei trzeci album „Czesław Śpiewa Miłosza” nominowany był do Fryderyka 2012 w kategoriach album roku – piosenka poetycka i najlepsza oprawa graficzna albumu. Grupa ma na swoim koncie siedem studyjnych albumów.

Czesław Mozil Solo to niecodzienne połączenie monodramu i koncertu polsko-duńskiego artysty. To przewrotna, bardzo zabawna, muzyczno-liryczna podróż, w którą wkomponowane są największe hity Mozila. 

fot. materiały organizatorów

popularne

Ostatnie ARTYKUŁY

Obserwuj nas

Udostępnij!

Podziel się tym wpisem ze znajomymi!