27 grudnia, 2022

Sylwester w rzeszowskim Kino za Rogiem Cafe

Noc filmów i gier planszowych – to sylwestrowa propozycja rzeszowskiego Kina za Rogiem Cafe.

Kino za Rogiem Cafe zaplanowało dwa wydarzenia celebrujące ostatni dzień 2022 roku. Pierwszym z nich jest noc filmowa, która rozpocznie się o godz. 20:15. Widzowie zobaczą tego wieczoru trzy komedie: Królowe przekrętu, o 22:00 – Rodzinna zamiana ciał, o 0:15 – Małżeństwo na skróty.

Będzie bardzo wesoło. Bohaterowie naszych komedii przenoszą się w czasie, zamieniają się ciałami lub niespodziewanie wkraczają na drogę przestępstwa – zapowiada noc filmową Kino za Rogiem Cafe. 

W przerwie, o północy, dla widzów lampka szampana i mały poczęstunek. Bilet na noc filmową kosztuje 50 zł. Liczba miejsc jest ograniczona – tylko dla 30 osób.

Drugą opcją jest noc gier planszowych, która rozpocznie się o godz. 20:00 i potrwa do 1:00. W przerwie, o północy, także lampka szampana i mały poczęstunek.  

Szukasz oryginalnego sposobu na spędzenie tej wystrzałowej nocy? Weź znajomych i skusicie się na liczne, różnorodne gry planszowe w naszej kawiarni. Moc emocji gwarantowana! – zapewnia Kino za Rogiem Cafe. 

Bilet na noc gier planszowych kosztuje 40 zł. Miejsca tylko dla 15 osób. Zapisy i bilety w Kinie za Rogiem Café oraz poprzez adres e-mail: kontakt@kzrcafe lub nr tel. 512 296 456.

popularne

Ostatnie ARTYKUŁY

Obserwuj nas

Udostępnij!

Podziel się tym wpisem ze znajomymi!