03 kwietnia, 2023

12-13 maja Rzeszowskie Juwenalia

Rzeszowskie Juwenalia 2023 to największy festiwal kultury studenckiej na Podkarpaciu. Festiwal odbędzie się od 12 do 13 maja na Kampusie Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza. Gwiazdy takie jak: GIBBS, Zalewski, Bajm, Łydka Grubasa, Maryla Rodwicz, Kabe i Miszel, Gromee, DJ Juicy M, O.S.T.R, Kult, Malik Montana wystąpią na scenie. Festiwal będzie tętnił życiem dzięki zróżnicowanym scenom, obszernej strefie gastronomicznej oraz wesołemu miasteczku.

Wstęp jest bezpłatny dla dzieci do lat 12. Bilety na Rzeszowskie Juwenalia 2023 są już dostępne. Tegoroczna oferta muzyczna będzie jedną z najlepszych festiwalowych ofert w Polsce. Organizatorzy dokładają wszelkich starań, aby impreza połączyła wszystkie pokolenia mieszkańców Rzeszowa, Podkarpacia i innych województw dzięki zaplanowanym występom gwiazd, najwyższej klasy koncertom i atrakcjom. Rzeszowskie Juwenalia to czas imprez i dobrej zabawy, ale również czas integracji i zrzeszania różnych pokoleń.

Festiwalowi patronują: Rektor Politechniki Rzeszowskiej, Marszałek Województwa Podkarpackiego, Przewodniczący Sejmiku Województwa Podkarpackiego, Prezydent Miasta Rzeszów oraz Prezydent Miasta Stalowa Wola.

Czytaj więcej na www.ebilet.pl

popularne

Ostatnie ARTYKUŁY

Tajemnicze Roztocze

Tajemnicze Roztocze

Odkryj Roztocze. Krainę, która zauroczy Cię wolno płynącym czasem, ciszą i spokojem. Dzika przyroda, unikatowe drewniane cerkwie i lasy pozwolą Ci odpocząć od miejskiego zgiełku. Obserwuj profil...

czytaj dalej
Poznaj i pokochaj Podkarpacie

Poznaj i pokochaj Podkarpacie

Beskid Niski – wciąż nie do końca odkryty, to teren w którym dzika przyroda zachwyca i inspiruje. To w tej części naszego regionu tworzyła się historia przemysłu naftowego.  Występują tu...

czytaj dalej
Obserwuj nas

Udostępnij!

Podziel się tym wpisem ze znajomymi!