społeczność, którą tworzysz

Zapoznaj się z najnowszymi informacjami z naszego regionu!
Informacje kulturalne, sportowe i turystyczne w jednym miejscu!

 

Nasza misja

Naszą misją jest wzmocnienie wizerunku województwa Podkarpackiego, jako miejsca atrakcyjnego turystycznie, a także dostarczenie aktualnych informacji o wydarzeniach sportowych i kulturalnych, odbywających się na terenie regionu. ?Pokochaj Podkarpacie? to codzienna dawka artykułów, dzięki którym poznasz lub na nowo odkryjesz różnorodność i potencjał Podkarpacia.

Stowarzyszenie Aktywni w Sporcie mieści się w Rzeszowie. Celem stowarzyszenia jest promocja sportu i propagowanie aktywnego trybu życia wśród młodzieży oraz osób dorosłych.

Założyciele Aktywni w Sporcie od najmłodszych lat są prawdziwymi pasjonatami sportu i turystyki. W ramach działalności stowarzyszenia organizujemy obozy rowerowe oraz jednodniowe wycieczki rowerowe. Stowarzyszenie jest organizatorem różnych akcji i wydarzeń. Między innymi „Drugie życie dla roweru”, impreza koszykarska Streetball Challenge Grand Prix Podkarpacia, Spartakiada Piłkarska w Dolinie Strugu i wiele innych.

?Każdy marzyciel wie, że tęsknota za miejscem, w którym nigdy się nie było, jest czymś bardzo prawdopodobnym, może być nawet większa niż tęsknota za rodzinnymi stronami.?

– Judith Thurman

„Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego czego nie zrobiłeś, niż tego co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj. Śnij. Odkrywaj.”

– Mark twain